Equador roastery

Про нас

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ:

Заснована 7 листопада 2011 р. Маємо 5 власних кав’ярень, 8 менеджерів,  25 баристів.

З 2017 по 2019 рік ми перепробували смажену каву більш ніж в 200 обсмажчиків України і не змогли знайти продукт, який би задовільнив наші потреби в якості обсмаженого зерна. Основні проблеми на нашу думку, які впливають на якість кави це:
– тікучка кадрів і низька оплата праці обсмажчика;
– низький рівень кваліфікації технологічного персоналу;
– зниження собівартості продукту за рахунок дешевого і неякісного зеленого зерна;
– використання дешевого і не професійного обладнання;
– несприятливі умови праці;
– відсутність стабільних поставок якісного зеленого зерна;
– кава не відстоюється після обсмажки 2 тижня, тому газує і створює дискомфорт для  роботи баристам на кав‘ярнях.
Операючись на вище перераховані факти в кінці 2019 року ми прийняли рішення відкрити власну обсмажку кави. Вибрали і придбали для цього найкраще обладнання найкращих світових торгових марок Німецький ростер і дестонер Probat P12 і Шведський семпл ростер для створеня профілів ROEST. Зробили якісний ремонт по Європейським стандартам HACCP. Інвестували в знання наших обсмажчиків за 2020 – 2021 рр  понад 100 тис.грн. Наш головний обсмажчик пройшов три базових навчання по обсмажці кави, головне з яких в сертифікованого спеціаліста світової кавової асоціації SCA.

Операючись на вище перераховані факти ми керуємося наступними цінностями:
1. Цінність номер один для нас –  ЯКІСТЬ!
– працюємо тільки з якісним зерном;
– кава відстоюється перед поставкою до клієнта 2 тижні;
– використовуємо лише професійне обладнання.
2. На другому місті після якості іде СЕРВІС!
– ми працюємо в кавовій індустрії з 2011 р і пройшли шлях від мобільної кав‘ярні на базі Таврії пікап до мережі з 6 кав‘ярень формату coffee to go ( кава з собою ). Щодня обслуговуємо більше 3.000 клієнтів у м.Рівне з населенням 300 тис.чол. Наші клієнти полюбили нас за стабільну високу якість наших напоїв і першокласний сервіс. Ми тримаємо руку на пульсі і щодня отримуємо фіт бек від тисячів людей що до якості нашої кави. З того часу як перейшли на власну обсмажку ми забули про негативні відгуки від гостей, що дуже радує;
– ми розуміємо потреби баристів на кав‘ярнях і вподобання нашого населення що до смаку кави, тому використовуємо середню ступінь обсмажки fool city (загально міська), яка дає можливість найкраще розкрити фруктовість кавового зерна і при цьому комфортна у роботі з помелом;
– ми усвідомлюємо важливість вчасного отримання клієнтом смаженого зерна, тому формуємо під кожного клієнта резерв і вважаємо своїм пріорітетним завданням відправити каву в день замовлення.
3. На третьому місті після якості та сервісу – наша КОМАНДА!
– головний обсмажчик Корень Дмитро. Прийшов до нас на роботу після закінчення навчання в Львівському національному університеті імені Івана Франка за спеціальністю фізик ядерщик і працює в Equadorcoffee з 14.09.2017р. За цей час пройшов кар‘єру від стажера до бренд бариста на наших кав‘ярнях, після чого був зарахований у штат менеджерів, де зарекомендував себе як надійний і ефективний командний гравець. Мріяв стати обсмажчиком тому був обраний на цю посаду. Пройшов необхідну підготовку і вже другий рік поспіль особисто відповідає за якість смаженого зерна. Хочемо відмітити що наш головний обсмажчик Дмитро Корень має звання майстра спорту зі стрільби з лука, що говорить про його цілеспрямованість та наполеглевість у досягненні найкращих результатів.
– ми рахуємо що обсмажчик кави робота відповідальна і потребує відповідних знань та навиків, тому регулярно інвестуємо кошти в навчання наших працівників і підвищення рівня їхньої компетентності;
– ми цінуємо довготривалі стосунки, тому створюємо найкращі умови роботи та справедливу  оплату праці для своїх працівників.

 

ОБЛАДНАННЯ:

Ростер – Probat P12 2020 р.

Семпл ростер – Roest 2021 р.

Дистонер – Probat 2020 р.

 

ЦІННОСТІ:

1. Бог

2. Держава

3. Клієнт

4. Працівник

5. Менеджер

6. Інвестор

7. Лідерство

 

МІСІЯ:

Підняти кавовий бізнес в Україні до світового рівня.